Hakkımızda

Hayalimdekiesarp.com, ilk etapta eşarp ve yazma baskıcılığı dalında hizmet vermek üzere kurulmuş bir aile şirketinin sonucudur. 

Köklü bir ticaret sürecinin ardından, 2009 yılında yenilikçi bir fikirle hayat bulan Hayalimdekiesarp.com sitesi, o dönemde teknolojik yetersizliklerden dolayı kurulamamıştı.

Çünkü o yıllarda alt yapısal eksiklikler, internet erişim hızındaki yetersizlikler ve yazılım anlamında teknolojik aksaklıklar bu harika fikrin ertelenmesine neden oldu.

Heyecanımız görülmeye değerdi. Daha fazla beklemeden 2011 yılında ilk deneme yapıldı ama, ne yazık ki başarısızlıkla sonuçlandı. Kötü bir yazılım ve alt yapısal sorunlar nedeniyle hayalimdeki eşarp adı ile kurulan sayfa maalesef hizmet vermeye başlayamadı. Görsellerin sisteme yüklenmesi uzun sürüyor ve alt yapı, sayfanın akışını yavaşlatıyordu.

Bu nedenle yeniden rafa kaldırılan bu harika fikir için, bir süre daha beklemek zorundaydık. 

Nihayet 2017 yılında, yeni nesil erişim teknolojisinin de yüksek ivmeli gelişimi ile kusursuz bir yazılım ve profesyonel görseller kullanılarak ‘’hayalimdekiesarp.com’’ adı altında bu harika projeyi hayata geçirdik.

Bu gün; yüksek hızda erişim, yüksek çözünürlüklü görsel olanağı ve tamamen kullanıcıların hayal gücüne dayalı, mükemmel tasarımlara imza atmanın gururunu yaşamakta ve yaşatmaktayız.

Temel misyon, tesettür kullanıcılarının, kişisel tasarımlarını kurgulayabilecekleri, diledikleri renkleri ve desenleri kullanarak hayal güçlerini sergileyebilecekleri ve farklılık yaratabilecekleri bir platformu kusursuz ve etik bir şekilde yönetmektir.

Ulaşmak istenilen nokta ise, tasarım ve moda trendlerine yön verebilecek yetiye ulaşmaktır.

Yaratıcı yönünüze güveniyor ve kendi tarzımı taşımak istiyorum düşüncesine sahipseniz hizmetinizdeyiz.

Hayalimdekiesarp.com ekibi.